Фестиваль Вересневі самоцвіти 2014 в Кіровограді

 
Добавлено: 2014-07-15 10:57:50 Новости Развлечения
Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» в Кіровограді у 2014 році пройде 24-28 вересня
 

24-28 вересня у Кіровограді відбудеться Театральний фестиваль "Вересневі самоцвіти 2014".

Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» започатковано на Кіровоградщині – батьківщині корифеїв українського театру у вересні 1970 року з нагоди святкування 125-ї річниці від дня народження Івана Карповича Тобілевича (Карпенка-Карого).

Організаторами свята є Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.М.Л.Кропивницького.

Фестиваль проводиться за підтримки управління культури і туризму облдержадміністрації та Міністерства культури і туризму України.

Дивіться ще: Берег фест 2014

Мета свята – пропаганда українського класичного та сучасного театрального мистецтва, ознайомлення широких верств населення з історією становлення в Україні професійного театру, популяризація творів української драматургії, заохочення до творчості та підтримка аматорських театрів в Україні.

Свято проводиться щороку в останній тиждень вересня на базі обласного музично-драматичного театру ім.М.Л.Кропивницького.

Театральний фестиваль "Вересневі самоцвіти" змінить свій формат. І з цього року фестиваль «Вересневі самоцвіти» буде тематичним. Кожен рік буде присвячений одному з корифеїв. Цього року ми обрали Івана Карпенка-Карого, наступного року плануємо Марка Кропивницький. Всі вистави, які будуть запрошені на фестиваль, це кращі зразки постановки п’єс Карпенка-Карого українськими театрами.

Відкриє фестиваль кіровоградський театр з виставою «Хазяїн».

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты