"ТОВ Імперія-Агро" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38(0522) 35-91-00, (096)4800808
Полное название: ТОВ Імперія-Агро
Категории:
 • Пищевая промышленность Кировограда
 • Сайт:http://imperiya-agro.com

  ТОВ Імперія-Агро

  В 2007 році на аграрному ринку України з’явилася нова компанія, назва якій ― «Імперія-Агро». З першого дня роботи компанії засновники чітко встановили місію, ціль та стратегію роботи фірми.

  2012 рік став роком кардинальних змін та активного розвитку компанії:

  •був визначений стратегічний курс на значне розширення штату та пошук інвесторів, щоб стати великою системною   компанією.

  •розроблено новий продукт власного ексклюзивного виробництва мікродобрива для позакореневого живлення «Актив-Harvest»®. Зараз «Актив-Harvest»® - це візитна картка компанії, яка помітно виділяє її серед конкурентів.

  На сьогодні представництва компанії розташовані у всіх областях України. 150 фахівців нашої компанії завжди готові надати високоякісні та корисні консультації сільгоспвиробнику з усіх питань щодо ведення аграрного бізнесу.

  «Імперія-Агро» - офіційний дистриб’ютор всіх світових компаній-виробників високоякісного посівного матеріалу та засобів захисту рослин.

  Завдяки правильному та ефективному менеджменту, добре налагодженій системі в роботі, високій кваліфікації працівників, компанія «Імперія-Агро»  стала за короткий термін одним з найбільших дистриб’юторів у сфері засобів захисту рослин, насінні польових культур та добрив на українському ринку.

  "ТОВ Імперія-Агро" находится по адресу: Кировоград, вул. Родімцева, 89. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "ТОВ Імперія-Агро", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Кировоград, вул. Родімцева, 89"! Если Вам нравится "ТОВ Імперія-Агро" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  НПФ КИТ 0,826 км.
  ТОВ Імперія-Агро 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты